archiwum kategorii: Kredyt

Karta kredytowa

karta kredytowa

Zalet posiadania kart kredytowych jest wyjątkowo dużo. Ich przeciwnicy wskazują na konieczność dokonywania opłat za posiadanie karty czy też za jej ubezpieczenie ale po pierwsze są to opłaty nie wysokie, a po drugie na wzór krajów wysokorozwiniętych powinny one w naszym kraju zanikać. Zaletą kart kredytowych jest wygoda oraz bezpieczeństwo, ale istnieją także dodatkowe korzyści wynikające z posiadania swojej własnej karty kredytowej.

Srebrne, złote i platynowe karty kredytowe – czym się różnią?

karty kredytowe

Karty kredytowe cieszą się coraz większą popularnością: ilość posiadanych w Polsce egzemplarzy wynosi obecnie ponad 10 mln. Na tak duże powodzenie tego produktu bankowego wpływa przede wszystkim możliwość uzyskania dodatkowego źródła gotówki, która może być przeznaczona na większe wydatki. To z kolei zapewnia stałą płynność finansową oraz łatwy i szybki dostęp do pieniędzy na wypadek nieoczekiwanych inwestycji – nawet wtedy

Kredyt na bieżącą działalność gospodarczą: charakterystyka, dostępne warianty

kredyt na działalność gosporadczą

Każda firma może potrzebować w którymś momencie funkcjonowania dodatkowych środków pieniężnych, które pomogą sfinansować jej bieżącą działalność. Ich przeznaczenie może dotyczyć różnych aspektów: rozwoju przedsiębiorstwa, spłaty zadłużeń, kupna niezbędnego sprzętu i zasobów, przywrócenia płynności finansowej lub rozszerzenia działalności o nowe produkty czy rynki zbytu.